Švýcarsko - zájezdy - recenze

Adventní Luzern

Švýcarsko - zájezdy - recenze

  Švýcarské Alpy | Švýcarsko
  autobus
  🍽️ bez stravy
  📅 3 dny (2 noci) dovolené s recenzí
  21. prosince - 23. prosince 2023

  1 699 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Adventní Luzern - Švýcarsko - zájezdy - recenze v termínu od 21.12.2023 do 23.12.2023.

  Adventní ZURICH

  Adventní ZURICH - Švýcarsko - zájezdy - recenze

   Curych | Švýcarsko | zájezdy
   autobus
   🍽️ bez stravy
   📅 3 dny (2 noci) dovolené s recenzí
   1. prosince - 3. prosince 2023

   1 599 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Adventní ZURICH - Švýcarsko - zájezdy - recenze v termínu od 01.12.2023 do 03.12.2023.

   Adventní ZURICH

   Adventní ZURICH - Švýcarsko - zájezdy - recenze

    Curych | Švýcarsko | zájezdy
    autobus
    🍽️ bez stravy
    📅 3 dny (2 noci) dovolené s recenzí
    8. prosince - 10. prosince 2023

    1 599 Kč

    Zobrazit detail ►

    Popis:

    Dovolená v Adventní ZURICH - Švýcarsko - zájezdy - recenze v termínu od 08.12.2023 do 10.12.2023.

    Adventní ZURICH

    Adventní ZURICH - Švýcarsko - zájezdy - recenze

     Curych | Švýcarsko | zájezdy
     autobus
     🍽️ bez stravy
     📅 3 dny (2 noci) dovolené s recenzí
     15. prosince - 17. prosince 2023

     1 599 Kč

     Zobrazit detail ►

     Popis:

     Dovolená v Adventní ZURICH - Švýcarsko - zájezdy - recenze v termínu od 15.12.2023 do 17.12.2023.

     Zobrazeno 1-4 z celkem 4

     Top nabídky

     Výběr nejzajímavějších nabídek na této stránce odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepším hodnocením:

     Švýcarsko - zájezdy - recenze - nejlepší hodnocení

     Švýcarsko - zájezdy - recenze - nejlepší hodnocení

     Nejlepší hodnocení 0 % má na této stránce 0hvězdičkový Adventní Luzern. Hodnocení je zprůměrováno na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je čtvrtek 21. prosince 2023 a den příjezdu/příletu je sobota 23. prosince 2023. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 1 699 Kč. Pobyt je bez stravy v délce 3 dní, 2 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Švýcarsko a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Švýcarské Alpy, kde se ubytování Adventní Luzern nachází se dostanete autobusem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou First Minute ve Švýcarsku v zimě s nejlepší recenzí v rezortu Švýcarské Alpy.

     Nejlevnější Švýcarsko - zájezdy - recenze

     Nejlevnější Švýcarsko - zájezdy - recenze

     Nejlevnější dovolenou Švýcarsko - zájezdy - recenze pořídíte v 0hvězdičkovém ubytování Adventní ZURICH. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v pátek 1. prosince 2023 a příjezdem/příletem v neděli 3. prosince 2023 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 1 599 Kč. Rekreace v resortu Curych je v délce 3 dní - 2 nocí je a bez stravy. Tato výhodná zimní nabídka víkendového pobytu je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci ve Švýcarsku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Adventní ZURICH v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Adventní ZURICH je situován v letovisku Curych. Doprava do letoviska v lokalitě Curych je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější First Minute ve Švýcarsku v zimě.

     Jaké jsou možnosti dovolené ve Švýcarsku?

     Dovolená a Last Minute

     Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Švýcarska vyberte úvodní stránku v Svycarskodovolena.cz - dovolená Švýcarsko a Last Minute zájezdy 2023 a 2024. Vaší dovolenou: Švýcarsko - zájezdy - recenze můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Švýcarska. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
     Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty ve Švýcarsku 2023 a 2024, odpovídající vašemu výběru.

     Doprava

     Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Švýcarska? Pro pobyty ve Švýcarsku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autobusem.
     Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou ve Švýcarsku letecky 2023/2024 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

     Strava

     Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování ve Švýcarsku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
     Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou ve Švýcarsku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo ve Švýcarsku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

     Termín

     Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2023, případně dovolené 2024. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace ve Švýcarsku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si ve Švýcarsku svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra ve Švýcarsku v prosinci, v lednu nebo v únoru.

     Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Švýcarska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení ve Švýcarsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Švýcarsko v měsících červen, červenec a srpen - Švýcarsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim ve Švýcarsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
     Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Švýcarska jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2023 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2024.


     Alternativní dovolená

     Nevybrali jste si v Svycarskodovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Zajímají vás možnosti rekreace zájezdy v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou zájezdy jako Rakousko zájezdy - recenze, Řecko zájezdy - recenze nebo například Seychely zájezdy - recenze či Slovensko zájezdy - recenze.

     Výběr lokality

     Svůj pobyt ve Švýcarsku můžete vybrat z následujících 5 letovisek / rezortů:

     Web Svycarskodovolena.cz nevyužívá cookies.
     Kontakt a reklama
     Copyright © 2023. Svycarskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Švýcarska.