Švýcarsko - zájezdy

Švýcarsko s výletem horským expresem

Švýcarsko - zájezdy

  St. Moritz | Švýcarsko
  autobus
  🍽️ polopenze
  📅 5 dní (4 noci) dovolené
  1. června - 5. června 2023

  7 790 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Švýcarsko s výletem horským expresem - Švýcarsko - zájezdy v termínu od 01.06.2023 do 05.06.2023.

  Horskými vláčky po Švýcarsku

  Horskými vláčky po Švýcarsku - Švýcarsko - zájezdy

   St. Moritz | Švýcarsko
   autobus
   🍽️ polopenze
   📅 5 dní (4 noci) dovolené
   8. června - 12. června 2023

   7 790 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Horskými vláčky po Švýcarsku - Švýcarsko - zájezdy v termínu od 08.06.2023 do 12.06.2023.

   Švýcarsko, Alpský Okruh Ii

   Švýcarsko, Alpský Okruh Ii - Švýcarsko - zájezdy

    Bern | Švýcarsko | zájezdy
    autobus
    🍽️ polopenze
    📅 7 dní (6 nocí) dovolené
    16. června - 22. června 2023

    11 390 Kč

    Zobrazit detail ►

    Popis:

    Dovolená v Švýcarsko, Alpský Okruh Ii - Švýcarsko - zájezdy v termínu od 16.06.2023 do 22.06.2023.

    Švýcarsko, Alpský Okruh

    Švýcarsko, Alpský Okruh - Švýcarsko - zájezdy

     Bern | Švýcarsko | zájezdy
     autobus
     🍽️ polopenze
     📅 7 dní (6 nocí) dovolené
     2. července - 8. července 2023

     11 390 Kč

     Zobrazit detail ►

     Popis:

     Dovolená v Švýcarsko, Alpský Okruh - Švýcarsko - zájezdy v termínu od 02.07.2023 do 08.07.2023.

     Horskými vláčky po Švýcarsku III - Švýcarské uniká

     Horskými vláčky po Švýcarsku III - Švýcarské uniká - Švýcarsko - zájezdy

      St. Moritz | Švýcarsko
      autobus
      🍽️ polopenze
      📅 7 dní (6 nocí) dovolené
      19. července - 25. července 2023

      11 990 Kč

      Zobrazit detail ►

      Popis:

      Dovolená v Horskými vláčky po Švýcarsku III - Švýcarské uniká - Švýcarsko - zájezdy v termínu od 19.07.2023 do 25.07.2023.

      Horskými vláčky po Švýcarsku II

      Horskými vláčky po Švýcarsku II - Švýcarsko - zájezdy

       St. Moritz | Švýcarsko
       autobus
       🍽️ polopenze
       📅 6 dní (5 nocí) dovolené
       15. srpna - 20. srpna 2023

       8 990 Kč

       Zobrazit detail ►

       Popis:

       Dovolená v Horskými vláčky po Švýcarsku II - Švýcarsko - zájezdy v termínu od 15.08.2023 do 20.08.2023.

       Švýcarsko s výletem horským expresem

       Švýcarsko s výletem horským expresem - Švýcarsko - zájezdy

        St. Moritz | Švýcarsko
        autobus
        🍽️ polopenze
        📅 5 dní (4 noci) dovolené
        9. září - 13. září 2023

        7 790 Kč

        Zobrazit detail ►

        Popis:

        Dovolená v Švýcarsko s výletem horským expresem - Švýcarsko - zájezdy v termínu od 09.09.2023 do 13.09.2023.

        Horskými vláčky po Švýcarsku

        Horskými vláčky po Švýcarsku - Švýcarsko - zájezdy

         St. Moritz | Švýcarsko
         autobus
         🍽️ polopenze
         📅 5 dní (4 noci) dovolené
         14. září - 18. září 2023

         7 790 Kč

         Zobrazit detail ►

         Popis:

         Dovolená v Horskými vláčky po Švýcarsku - Švýcarsko - zájezdy v termínu od 14.09.2023 do 18.09.2023.

         Zobrazeno 1-8 z celkem 8

         Top nabídky

         Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 8 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

         Nejlevnější Švýcarsko - zájezdy

         Nejlevnější Švýcarsko - zájezdy

         Nejlevnější dovolenou Švýcarsko - zájezdy pořídíte v 0hvězdičkovém ubytování Švýcarsko s výletem horským expresem. Svou rekreaci s odjezdem/odletem ve čtvrtek 1. června 2023 a příjezdem/příletem v pondělí 5. června 2023 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 7 790 Kč. Rekreace v resortu St. Moritz je v délce 5 dní - 4 nocí je a se stravou formou polopenze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci ve Švýcarsku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Švýcarsko s výletem horským expresem v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Švýcarsko s výletem horským expresem je situován v letovisku St. Moritz. Doprava do letoviska St. Moritz je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější First Minute ve Švýcarsku v létě.

         Švýcarsko - zájezdy - nejlepší recenze

         Švýcarsko - zájezdy - nejlepší recenze

         Nejlepší recenze 0 % má ze 50 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 0hvězdičkový Švýcarsko s výletem horským expresem. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je čtvrtek 1. června 2023 a den příjezdu/příletu je pondělí 5. června 2023. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 7 790 Kč. Pobyt je se stravou formou polopenze v délce 5 dní, 4 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Švýcarsko a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality St. Moritz, kde se ubytování Švýcarsko s výletem horským expresem nachází se dostanete autobusem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute ve Švýcarsku v létě s nejlepší recenzí v rezortu St. Moritz.

         Jaké jsou možnosti dovolené ve Švýcarsku?

         Dovolená a Last Minute

         Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Švýcarska vyberte úvodní stránku v Svycarskodovolena.cz - dovolená Švýcarsko a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Švýcarsko - zájezdy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Švýcarska. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
         Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty ve Švýcarsku 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

         Doprava

         Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Švýcarska? Pro pobyty ve Švýcarsku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autobusem.
         Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou ve Švýcarsku letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

         Strava

         Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování ve Švýcarsku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
         Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou ve Švýcarsku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo ve Švýcarsku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

         Termín

         Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace ve Švýcarsku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si ve Švýcarsku svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra ve Švýcarsku v prosinci, v lednu nebo v únoru. Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Bulharska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Bulharsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Bulharsko v měsících červen, červenec a srpen - Bulharsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Bulharsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.

         Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Švýcarska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení ve Švýcarsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Švýcarsko v měsících červen, červenec a srpen - Švýcarsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim ve Švýcarsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
         Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Švýcarska jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.


         Luxusní nebo levná dovolená?

         Chcete to nejlepší ubytování - zájezdy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Švýcarsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Švýcarska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Švýcarsko - zájezdy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Švýcarsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

         Alternativní dovolená

         Nevybrali jste si v Svycarskodovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Zajímají vás možnosti rekreace zájezdy v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou zájezdy jako Kanárské ostrovy zájezdy, Kapverdské ostrovy zájezdy nebo například Kuba zájezdy či Kypr zájezdy.

         Výběr lokality

         Svůj pobyt ve Švýcarsku můžete vybrat z následujících 5 letovisek / rezortů:

         Web Svycarskodovolena.cz nevyužívá cookies.
         Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
         Kontakt a reklama
         Copyright © 2022. Svycarskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Švýcarska.