Švýcarsko v září - zájezdy

Edelweiss Manotel

Švýcarsko v září - zájezdy

Ženeva | Švýcarsko
✈ letecky Praha
🍽️ snídaně
📅 4 dny (3 noci) dovolené
1. září - 4. září 2022

17 480 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Edelweiss Manotel - Švýcarsko v září - zájezdy v termínu od 01.09.2022 do 04.09.2022.

Edelweiss Manotel

Edelweiss Manotel - Švýcarsko v září - zájezdy

Ženeva | Švýcarsko
✈ letecky Praha
🍽️ snídaně
📅 4 dny (3 noci) dovolené
8. září - 11. září 2022

17 320 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Edelweiss Manotel - Švýcarsko v září - zájezdy v termínu od 08.09.2022 do 11.09.2022.

Edelweiss Manotel

Edelweiss Manotel - Švýcarsko v září - zájezdy

Ženeva | Švýcarsko
✈ letecky Praha
🍽️ snídaně
📅 4 dny (3 noci) dovolené
15. září - 18. září 2022

17 940 Kč

Zobrazit detail ►

Popis:

Dovolená v Edelweiss Manotel - Švýcarsko v září - zájezdy v termínu od 15.09.2022 do 18.09.2022.

Horskými vláčky po Švýcarsku

Horskými vláčky po Švýcarsku - Švýcarsko v září - zájezdy

  St. Moritz | Švýcarsko
  autobus
  🍽️ polopenze
  📅 5 dní (4 noci) dovolené
  15. září - 19. září 2022

  6 690 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Horskými vláčky po Švýcarsku - Švýcarsko v září - zájezdy v termínu od 15.09.2022 do 19.09.2022.

  Edelweiss Manotel

  Edelweiss Manotel - Švýcarsko v září - zájezdy

  Ženeva | Švýcarsko
  ✈ letecky Praha
  🍽️ snídaně
  📅 4 dny (3 noci) dovolené
  22. září - 25. září 2022

  20 530 Kč

  Zobrazit detail ►

  Popis:

  Dovolená v Edelweiss Manotel - Švýcarsko v září - zájezdy v termínu od 22.09.2022 do 25.09.2022.

  Návštěva Curychu se zastávkou u Rýnských vodopádů

  Návštěva Curychu se zastávkou u Rýnských vodopádů - Švýcarsko v září - zájezdy

   Curych | Švýcarsko | zájezdy
   autobus
   🍽️ bez stravy
   📅 3 dny (2 noci) dovolené
   23. září - 25. září 2022

   2 178 Kč  1 699 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Návštěva Curychu se zastávkou u Rýnských vodopádů - Švýcarsko v září - zájezdy v termínu od 23.09.2022 do 25.09.2022.

   Edelweiss Manotel

   Edelweiss Manotel - Švýcarsko v září - zájezdy

   Ženeva | Švýcarsko
   ✈ letecky Praha
   🍽️ snídaně
   📅 4 dny (3 noci) dovolené
   29. září - 2. října 2022

   17 940 Kč

   Zobrazit detail ►

   Popis:

   Dovolená v Edelweiss Manotel - Švýcarsko v září - zájezdy v termínu od 29.09.2022 do 02.10.2022.

   Zobrazeno 1-7 z celkem 7

   Top nabídky

   Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 7 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

   Nejlevnější Švýcarsko v září - zájezdy

   Nejlevnější Švýcarsko v září - zájezdy

   Nejlevnější dovolenou Švýcarsko v září - zájezdy pořídíte v ubytování Návštěva Curychu se zastávkou u Rýnských vodopádů. Svou rekreaci s odjezdem/odletem v pátek 23. září 2022 a příjezdem/příletem v neděli 25. září 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 1 699 Kč. Rekreace v resortu Curych je v délce 3 dní - 2 nocí je a bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka víkendového pobytu je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci ve Švýcarsku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Návštěva Curychu se zastávkou u Rýnských vodopádů v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. V ceně pobytu je zahrnuta sleva 22 % z původní prodejní ceny 2 178 Kč. Návštěva Curychu se zastávkou u Rýnských vodopádů je situován v letovisku Curych. Doprava do letoviska v lokalitě Curych je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější ve Švýcarsku na podzim.

   Luxusní Švýcarsko v září - zájezdy

   Švýcarsko v září - zájezdy - nejlepší recenze

   Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Švýcarsku? Zkuste přepychový luxusní 3hvězdičkový Edelweiss Manotel v letovisku Ženeva. Termín odjezdu/odletu je ve čtvrtek 8. září 2022 a datum příjezdu/příletu je v neděli 11. září 2022. Pobyt je v délce 4 dny - 3 noci s možností rezervovat online v aktuální prodejní ceně 17 320 Kč se stravou formou snídaně. Tato lákavá nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejvýhodnější ceny. U Invie zjistíte také informace o aktuální situaci ve Švýcarsku a o podmínkách dovolené v Edelweiss Manotel v souvislosti s Covidem. Pro bezpečné cestování si lze k online rezervaci zakoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, během rekreace i v případě jejího zrušení. Do lokality Ženeva, kde se ubytování Edelweiss Manotel nachází, se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené ve Švýcarsku.

   Švýcarsko v září - zájezdy - nejlepší recenze

   Švýcarsko v září - zájezdy - nejlepší recenze

   Nejlepší recenze 0 % má ze 50 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru 3hvězdičkový Edelweiss Manotel. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je čtvrtek 1. září 2022 a den příjezdu/příletu je neděle 4. září 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 17 480 Kč. Pobyt je se stravou formou snídaně v délce 4 dní, 3 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě Švýcarsko a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality Ženeva, kde se ubytování Edelweiss Manotel nachází se dostanete ✈ letecky, s letenkou z letiště Praha. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou Last Minute ve Švýcarsku na podzim s nejlepší recenzí v rezortu Ženeva.

   Jaké jsou možnosti dovolené ve Švýcarsku?

   Dovolená a Last Minute

   Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Švýcarska vyberte úvodní stránku v Svycarskodovolena.cz - dovolená Švýcarsko a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: Švýcarsko v září - zájezdy můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do Švýcarska. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
   Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty ve Švýcarsku 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

   Doprava

   Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do Švýcarska? Pro pobyty ve Švýcarsku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autobusem, letecky nebo letecky z Prahy.
   Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou ve Švýcarsku letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

   Strava

   Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování ve Švýcarsku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
   Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou ve Švýcarsku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo ve Švýcarsku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

   Termín

   Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace ve Švýcarsku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si ve Švýcarsku svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo Silvestra ve Švýcarsku v prosinci, v lednu nebo v únoru. Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Bulharska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v Bulharsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Bulharsko v měsících červen, červenec a srpen - Bulharsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim v Bulharsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.

   Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do Švýcarska? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení ve Švýcarsku na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové Švýcarsko v měsících červen, červenec a srpen - Švýcarsko v létě. Vychutnejte si relax na podzim ve Švýcarsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
   Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do Švýcarska jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.


   Luxusní nebo levná dovolená?

   Chcete to nejlepší ubytování v září - zájezdy, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Švýcarsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Švýcarska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Švýcarsko v září - zájezdy levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Švýcarsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

   Alternativní dovolená

   Nevybrali jste si v Svycarskodovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Zajímají vás možnosti rekreace zájezdy v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou zájezdy jako Španělsko zájezdy, Švýcarsko zájezdy nebo například Thajsko zájezdy či Tunisko zájezdy.

   Výběr lokality

   Svůj pobyt ve Švýcarsku můžete vybrat z následujících 5 letovisek / rezortů:

   Web Svycarskodovolena.cz nevyužívá cookies.
   Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
   Kontakt a reklama
   Copyright © 2022. Svycarskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Švýcarska.