Švýcarsko v listopadu

Zobrazeno 1-10 z celkem 104

Nejlevnější Švýcarsko v listopadu

Nejlevnější Švýcarsko v listopadu

Nejlevnější dovolenou Švýcarsko v listopadu pořídíte v 2hvězdičkovém ubytování Bel Alp D3. Svou rekreaci v období od 20.11. do 27.11.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 3 095 Kč, bez stravy. Tato výhodná podzimní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Bel Alp D3 je situován v letovisku Švýcarské Alpy. Doprava do letoviska Švýcarské Alpy je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute ve Švýcarsku.

Luxusní Švýcarsko v listopadu

Švýcarsko v listopadu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Švýcarsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Farfalla v letovisku Bern. V období od 27.11. do 4.12.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 15 426 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 44 % z původní ceny 27 546 Kč. Do lokality Bern, kde se ubytování Farfalla nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné podzimní dovolené First Minute ve Švýcarsku.

Švýcarsko v listopadu - nejlepší recenze

Švýcarsko v listopadu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má podle 0 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Villa Saint Georges. V termínu od 6.11. do 13.11.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 5 948 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Ženeva, kde se ubytování Villa Saint Georges nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou podzimní dovolenou First Minute ve Švýcarsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Švýcarsku?


Ubytování
Při výběru ubytování ve Švýcarsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality ve Švýcarsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů ve Švýcarsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v listopadu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Švýcarsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Švýcarska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Švýcarsko v listopadu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Švýcarsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt ve Švýcarsku můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Svycarskodovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Kuba, Maďarsko nebo například Maledivy či Maroko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Švýcarsko v listopadu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Svycarskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Švýcarska. Web Svycarskodovolena.cz využívá cookies.