Švýcarsko v květnu

Zobrazeno 1-10 z celkem 250

Nejlevnější Švýcarsko v květnu

Nejlevnější Švýcarsko v květnu

Nejlevnější dovolenou Švýcarsko v květnu pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Steinbock. Svou rekreaci v období od 1.5. do 2.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 880 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Steinbock je situován v letovisku Bern. Doprava do letoviska Bern je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute ve Švýcarsku.

Luxusní Švýcarsko v květnu

Švýcarsko v květnu - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Švýcarsku? Zkuste přepychový luxusní 5hvězdičkový Farfalla v letovisku Bern. V období od 15.5. do 22.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 15 426 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Tento termín zahrnuje slevu 44 % z původní ceny 27 546 Kč. Do lokality Bern, kde se ubytování Farfalla nachází, se dostanete vlastním autem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute ve Švýcarsku.

Švýcarsko v květnu - nejlepší recenze

Švýcarsko v květnu - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má podle 0 hodnotících uživatelů 4hvězdičkový Casa Bellevue. V termínu od 1.5. do 8.5.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 8 745 Kč bez stravy. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Ženeva, kde se ubytování Casa Bellevue nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou jarní dovolenou First Minute ve Švýcarsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Švýcarsku?


Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování v květnu ve Švýcarsku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování ve Švýcarsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality ve Švýcarsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů ve Švýcarsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování v květnu, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Švýcarsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Švýcarska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Švýcarsko v květnu levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Švýcarsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt ve Švýcarsku můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Svycarskodovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Maledivy, Maroko nebo například Německo či Polsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Švýcarsko v květnu můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Svycarskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Švýcarska. Web Svycarskodovolena.cz využívá cookies.