St. Moritz - Švýcarsko

Švýcarsko s výletem horským expresem

Švýcarsko s výletem horským expresem - St. Moritz - Švýcarsko

  St. Moritz | Švýcarsko
  autobus
  🍽️ polopenze
  📅 5 dní (4 noci) dovolené
  2. června - 6. června 2022

  6 490 Kč

  Zobrazit nabídku ►

  Švýcarsko s výletem horským expresem - St. Moritz - Švýcarsko v termínu od 02.06.2022 do 06.06.2022.

  Horskými vláčky po Švýcarsku

  Horskými vláčky po Švýcarsku - St. Moritz - Švýcarsko

   St. Moritz | Švýcarsko
   autobus
   🍽️ polopenze
   📅 5 dní (4 noci) dovolené
   9. června - 13. června 2022

   6 690 Kč

   Zobrazit nabídku ►

   Horskými vláčky po Švýcarsku - St. Moritz - Švýcarsko v termínu od 09.06.2022 do 13.06.2022.

   Krásy Švýcarska

   Krásy Švýcarska - St. Moritz - Švýcarsko

    St. Moritz | Švýcarsko
    autobus
    🍽️ snídaně
    📅 7 dní (6 nocí) dovolené
    30. června - 6. července 2022

    12 500 Kč

    Zobrazit nabídku ►

    Krásy Švýcarska - St. Moritz - Švýcarsko v termínu od 30.06.2022 do 06.07.2022.

    Cyklistika V Okolí Svatého Mořice

    Cyklistika V Okolí Svatého Mořice - St. Moritz - Švýcarsko

     St. Moritz | Švýcarsko
     autobus
     🍽️ snídaně
     📅 6 dní (5 nocí) dovolené
     5. července - 10. července 2022

     8 950 Kč

     Zobrazit nabídku ►

     Cyklistika V Okolí Svatého Mořice - St. Moritz - Švýcarsko v termínu od 05.07.2022 do 10.07.2022.

     Horskými vláčky po Švýcarsku II

     Horskými vláčky po Švýcarsku II - St. Moritz - Švýcarsko

      St. Moritz | Švýcarsko
      autobus
      🍽️ polopenze
      📅 6 dní (5 nocí) dovolené
      28. července - 2. srpna 2022

      7 590 Kč

      Zobrazit nabídku ►

      Horskými vláčky po Švýcarsku II - St. Moritz - Švýcarsko v termínu od 28.07.2022 do 02.08.2022.

      Krásy Švýcarska

      Krásy Švýcarska - St. Moritz - Švýcarsko

       St. Moritz | Švýcarsko
       autobus
       🍽️ snídaně
       📅 7 dní (6 nocí) dovolené
       25. srpna - 31. srpna 2022

       12 500 Kč

       Zobrazit nabídku ►

       Krásy Švýcarska - St. Moritz - Švýcarsko v termínu od 25.08.2022 do 31.08.2022.

       Švýcarsko s výletem horským expresem

       Švýcarsko s výletem horským expresem - St. Moritz - Švýcarsko

        St. Moritz | Švýcarsko
        autobus
        🍽️ polopenze
        📅 5 dní (4 noci) dovolené
        10. září - 14. září 2022

        6 490 Kč

        Zobrazit nabídku ►

        Švýcarsko s výletem horským expresem - St. Moritz - Švýcarsko v termínu od 10.09.2022 do 14.09.2022.

        Horskými vláčky po Švýcarsku

        Horskými vláčky po Švýcarsku - St. Moritz - Švýcarsko

         St. Moritz | Švýcarsko
         autobus
         🍽️ polopenze
         📅 5 dní (4 noci) dovolené
         15. září - 19. září 2022

         6 690 Kč

         Zobrazit nabídku ►

         Horskými vláčky po Švýcarsku - St. Moritz - Švýcarsko v termínu od 15.09.2022 do 19.09.2022.

         Zobrazeno 1-8 z celkem 8

         Top nabídky

         Výběr nejzajímavějších nabídek z nejbližších 8 termínů odpovídající vašemu výběru dovolené. Vybrat si můžete z nejlevnějšího zájezdu, nejluxusnějšího pobytu nebo ubytování s nejlepšími recenzemi:

         Nejlevnější St. Moritz - Švýcarsko

         Nejlevnější St. Moritz - Švýcarsko

         Nejlevnější dovolenou St. Moritz - Švýcarsko pořídíte v ubytování Švýcarsko s výletem horským expresem. Svou rekreaci s odjezdem/odletem ve čtvrtek 2. června 2022 a příjezdem/příletem v pondělí 6. června 2022 si rezervujte online za bezkonkurenčně nejlevnější prodejní cenu 6 490 Kč. Rekreace v resortu St. Moritz je v délce 5 dní - 4 nocí je a se stravou formou polopenze. Tato výhodná letní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Invia na svém webu informuje také o současné situaci ve Švýcarsku a o podmínkách pobytu v ubytovacím zařízení Švýcarsko s výletem horským expresem v souvislosti s koronavirem. K rezervaci si můžete pro klidný pocit z cestování dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě nesnází s koronavirem ochrání na cestě, i v případě jejího storna. Švýcarsko s výletem horským expresem je situován v letovisku St. Moritz. Doprava do letoviska St. Moritz je v rámci této nabídky autobusem. Využijte nejlevnější First Minute ve Švýcarsku v létě.

         St. Moritz - Švýcarsko - nejlepší recenze

         St. Moritz - Švýcarsko - nejlepší recenze

         Nejlepší recenze 0 % má ze 100 nejbližších zájezdů odpovídající vašemu výběru Švýcarsko s výletem horským expresem. Recenze je udělená na základě 0 hodnotících uživatelů. Den odjezdu/odletu je čtvrtek 2. června 2022 a den příjezdu/příletu je pondělí 6. června 2022. Aktuálně si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 6 490 Kč. Pobyt je se stravou formou polopenze v délce 5 dní, 4 nocí. Tato nabídka je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny na trhu. Invia zastupuje většinu cestovek v tuzemsku. Invia na svých stránkách uvádí aktuální informace o lokalitě St. Moritz a o podmínkách dovolené v souvislosti s Koronavirem. U Invie lze pro příjemné cestování bez stresu dokoupit pojištění na cestu chránící při problémech s Covidem, během dovolené i během cestování, či zrušení pobytu. Do lokality St. Moritz, kde se ubytování Švýcarsko s výletem horským expresem nachází se dostanete autobusem. Užijte si nádhernou letní dovolenou First Minute ve Švýcarsku v létě s nejlepší recenzí v rezortu St. Moritz.

         Jaké jsou možnosti dovolené v letovisku St. Moritz ve Švýcarsku?

         Dovolená a Last Minute

         Pro zobrazení všech volných termínů dovolené, všech rezortů a Last Minute zájezdů do Švýcarska vyberte úvodní stránku v Svycarskodovolena.cz - dovolená Švýcarsko a Last Minute zájezdy 2022 a 2023. Vaší dovolenou: St. Moritz - Švýcarsko můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní nebo levé části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín odjezdu/odletu nebo příjezdu/příletu, typ dopravy a stravu. Termín od: vyplňte datum nejbližšího odjezdu nebo odletu do lokality St. Moritz. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu nebo příletu z dovolené.
         Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí všechny volné zájezdy a pobyty v letovisku St. Moritz ve Švýcarsku 2022 a 2023, odpovídající vašemu výběru.

         Doprava

         Jaké jsou možnosti cestování a jak se nejlépe dostat do lokality St. Moritz? Pro pobyty v letovisku St. Moritz ve Švýcarsku lze využít tyto oblíbené způsoby dopravy: autobusem.
         Dopravu vybírejte zaškrtnutím jedné nebo více možností ve vyhledávacím formuláři. Čím více možností vyberete, tím více volných termínů se vám zobrazí. Mezi základní možnosti patří vlastní doprava a doprava letecky. Dovolenou v letovisku St. Moritz ve Švýcarsku letecky 2022/2023 lze konkrétněji vybrat zaškrtnutím příslušného místa odletu. Obecně jsou dostupná tuzemská letiště Brno, Praha, Pardubice, Ostrava a Karlovy Vary. Z Východních Čech se dají využít slovenská letiště Bratislava, Košice, Poprad a Sliač, v Západních Čechách zase německá letiště Drážďany a Mnichov. V Severních Čechách se nabízí využít polská letiště Katovice, Krakov a Warszawa, v Jižních Čechách zase rakouské letiště ve Vídni, případně maďarské v Budapešti.

         Strava

         Jaké jsou nejoblíbenější možnosti stravování v případě rekreace v letovisku St. Moritz ve Švýcarsku podle aktuální nabídky zájezdů a pobytů? Nejoblíbenější je strava formou polopenze případně snídaně. Neomezujte ale zbytečně počet volných termínů dovolené zvolením příliš mála možností. Chcete li například ubytování ve Švýcarsku s plnou penzí, zkuste přidat další možnosti stravy jako je polopenze nebo All Inclusive, případně Ultra All Inclusive.
         Dobře také zvažte, jestli se vyplatí si na dovolenou v letovisku St. Moritz ve Švýcarsku připlatit za lepší stravu, například formou Light All Inclusive, All Inclusive nebo Ultra All Inclusive. Pokud zvolíte pobyt bez stravy, bude jídlo nutné dokupovat přímo ve Švýcarsku a cena dovolené se tím nakonec může značně prodražit. Kvalitu stravy v konkrétním ubytovacím zařízení si lze dopředu ověřit pomocí recenzí ostatních cestovatelů.

         Termín

         Volný termín jednoduše zvolíte v sekci First Minute, Last Minute nebo dovolené 2022, případně dovolené 2023. Rekreaci však nejlépe (nejpřesněji) vyberete pomocí vyhledávacího formuláře. Snažte se pokud možno nevolit termíny odjezdu nebo odletu a návratu nebo příletu z rekreace v letovisku St. Moritz ve Švýcarsku příliš blízko u sebe, neboť se pak výrazně snižuje počet dostupných termínů a ubytovacích zařízení. Termín můžete upřesnit zvolením měsíce v příslušném ročním období. Vyberte si v lokalitě St. Moritz svou jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

         Nevíte ještě konkrétní měsíc kdy vyrazit na cestu do lokality St. Moritz? Ať již hledáte aktivní dovolenou nebo pasivní odpočinek a relax - zkuste si svou dovolenou jednoduše naplánovat podle ročních období. Zkuste osvěžení v lokalitě St. Moritz na jaře - nabídky pobytů zahrnující jarní měsíce březen, duben a květen. Zažijte letní prázdninové St. Moritz v měsících červen, červenec a srpen - St. Moritz v létě. Vychutnejte si relax na podzim v letovisku St. Moritz ve Švýcarsku v podzimních měsících září, říjen a listopad. Zažijte magickou zimu v zimních měsících prosinec, leden a únor.
         Nemáte ještě konkrétní představu kdy chcete do lokality St. Moritz jet? Svou rekreaci si můžete vybrat z Last Minute a Super Last Minute pobytů v současném roce 2022 nebo si naplánovat cestu jako First Minute v příštím roce 2023.

         Ubytování

         Při výběru ubytování ve Švýcarsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s kladnými recenzemi - referencemi. Nejlepší je však zvolit rovnou dobře hodnocený čtyřhvězdičkový nebo luxusní pětihvězdičkový hotel s All Inclusive nebo Ultra All Inclusive stravou.

         Jaký objednat zájezd?

         Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality v letovisku St. Moritz ve Švýcarsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny, nicméně výběr termínů a hotelů bude již značně omezen. Pokud si nechcete dělat starosti s vlastní dopravou, užijte si vaše prázdniny bez zbytečného stresu z cestování vlastními prostředky, jako je auto, karavan nebo obytný vůz, a využijte zájezdy pořádané cestovními kancelářemi.

         Luxusní nebo levná dovolená?

         Chcete to nejlepší ubytování , zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely v letovisku St. Moritz ve Švýcarsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do lokality St. Moritz, můžete svůj výběr vyběr zůžit na St. Moritz - Švýcarsko levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené v letovisku St. Moritz ve Švýcarsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

         Výběr lokality

         Svůj pobyt ve Švýcarsku můžete vybrat z následujících 5 letovisek / rezortů:

         Alternativní dovolená

         Nevybrali jste si v Svycarskodovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako dovolená Malta, pobyty Maroko 2022 nebo například zájezdy Mauricius 2022 či Last Minute Německo.

         St. Moritz - Švýcarsko - recenze

         St. Moritz - Švýcarsko - nebyla nalezena žádná recenze.

         Web Svycarskodovolena.cz nevyužívá cookies.
         Prohledáváme zájezdy od: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
         Copyright © 2022. Svycarskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Švýcarska.