Švýcarsko se snídaní

Zobrazeno 1-10 z celkem 115

Nejlevnější Švýcarsko se snídaní

Nejlevnější Švýcarsko se snídaní

Nejlevnější dovolenou Švýcarsko se snídaní pořídíte v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Steinbock. Svou rekreaci v období od 1.5. do 2.5.2021 si rezervujte online za bezkonkurenční cenu 1 880 Kč, se stravou formou snídaně. Tato výhodná jarní nabídka je od cestovní agentury Invia.cz s garancí nejlevější ceny. Hotel Steinbock je situován v letovisku Bern. Doprava do letoviska Bern je v rámci této nabídky vlastním autem. Využijte nejlevnější First Minute ve Švýcarsku.

Luxusní Švýcarsko se snídaní

Švýcarsko se snídaní - nejlepší recenze

Chcete zažít jedinečnou dovolenou ve Švýcarsku? Zkuste přepychový luxusní 4hvězdičkový To nejlepší ze Švýcarska (autobusem) v letovisku Curych. V období od 26.5. do 30.5.2021 je možné rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 9 590 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejlevnější ceny. Do lokality Curych, kde se ubytování To nejlepší ze Švýcarska (autobusem) nachází, se dostanete autobusem. Nechte se hýčkat luxusem na nádherné jarní dovolené First Minute ve Švýcarsku.

Švýcarsko se snídaní - nejlepší recenze

Švýcarsko se snídaní - nejlepší recenze

Nejlepší recenze 0 % má podle 0 hodnotících uživatelů 3hvězdičkový Hotel Holiday. V termínu od 18.1. do 23.1.2021 si můžete rezervovat online ubytování v tomto zařízení v ceně 14 200 Kč se stravou formou snídaně. Nabídka pobytu je od cestovní agentury Invia s garancí nejnižší ceny. Do lokality Švýcarské Alpy, kde se ubytování Hotel Holiday nachází, se dostanete vlastním autem. Užijte si nádhernou zimní dovolenou Super Last Minute ve Švýcarsku s nejlepší recenzí.

Jaké jsou možnosti dovolené ve Švýcarsku?


Termín
Víte kdy chcete do Švýcarska vyjet? Svůj pobyt lze upřesnit zvolením měsíce v ročním období. Můžete zvolit jarní dovolenou o Velikonocích v březnu, v dubnu, v květnu, letní dovolenou a prázdniny v červnu, v červenci, v srpnu, podzimní pobyty v září, v říjnu, v listopadu, nebo zimní rekreaci o Vánocích nebo na Silvestra v prosinci, v lednu nebo v únoru.

Ubytování
Jaké jsou možnosti ubytování se snídaní ve Švýcarsku? Vybírat můžete z těchto ubytovacích zařízení: hotely. Při výběru ubytování ve Švýcarsku sledujte recenze ostatních uživatelů a počet hvězdiček příslušného zařízení. Obecně se doporučuje zvolit minimálně tříhvězdičkový, lépe však čtyřhvězdičkový nebo pětihvězdičkový hotel.

Kdy objednat zájezd?
Nejvýhodnější je objednat zájezd typu First Minute. Se zajímavou slevou vyberte ty nejlepší termíny a lokality ve Švýcarsku. Pokud si objednáte dovolenou v mezidobí mezi First Minute a Last Minute, tak budete mít ještě zajímavý výběr zájezdů, nicméně ceny budou pravděpodobně oproti First a Last Minute zájezdům o něco vyšší. Výbornou volbou je zájezd typu Last Minute, kdy seženete dovolenou za nejlevnější ceny nicméně výběr termínů a hotelů ve Švýcarsku bude již omezen.

Luxusní nebo levná dovolená?
Chcete to nejlepší ubytování se snídaní, zajímá vás pouze luxusní dovolená? Podívejte se na ty nejlepší hotely ve Švýcarsku. Pokud je pro vás důležitá cena a zajímají vás pouze nejlevnější zájezdy do Švýcarska, můžete svůj výběr vyběr zůžit na Švýcarsko se snídaní levně případně se můžete podívat na slevy u konktrétních zájezdů. Svůj výběr dovolené ve Švýcarsku můžete zůžit také na zájezdy s garancí nejnižší ceny, kterou nabízí největší cestovní agentura v ČR Invia, zastupující více 300 cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Řazení hotelů a dalších ubytovacích zařízení dle recenzí je velmi užitečná věc, jak vybrat tu nejlepší dovolenou podle hodnocení lidí, kteří se podělili o své zkušenosti. Recenze se zobrazují v levém dolním rohu fotografie formou celkového hodnocení ubytování a počtu ohodnocení.

Výběr lokality
Svůj pobyt ve Švýcarsku můžete vybrat z následujících 5 letovisek:

Alternativní dovolená
Nevybrali jste si v Svycarskodovolena.cz žádný vhodný pobyt podle vašich představ? Zajímají vás možnosti rekreace v jiných zemích? Co se podívat na jinou oblíbenou dovolenou jako Polsko, Rakousko nebo například Seychely či Slovinsko.

Vyhledávání zájezdů
Vaší dovolenou: Švýcarsko se snídaní můžete lépe vybrat pomocí vyhledávání v horní části stránek. Jednoduše zvolíte jednu nebo více lokalit, termín dovolené, typ dopravy a stravu.
Termín pobytu od: vyplňte datum nejbližší ho dojezdu nebo odletu. Termín pobytu do: vyberte datum nejpozdějšího návratu. Kliknutím na tlačítko "Vyhledat" se zobrazí zájezdy odpovídající vašemu výběru.

Prohledáváme: Dovolena.cz | Invia.cz | TravelPortal.cz.
Copyright © 2021. Svycarskodovolena.cz - porovnání cen zájezdů do Švýcarska. Web Svycarskodovolena.cz využívá cookies.